Reklamný panel
Reklamný panel
 
Oravský futbalový zväz PDF Vytlačiť Email

Hra = zábava. s10246.gif - 35.15 Kb

 

Mala by sa odohrávať v duchu priateľstva a prinášať potešenie.

Naša najkrajšia hra - futbal – je však zároveň aj súťaživá a konkurenčná.

Napriek tomu by nikdy nemala stratiť tvár a charakter ducha fair-play.

O naplnenie jej zmyslu sa musíme pričiniť všetci – hráči, tréneri,

funkcionári, rozhodcovia i diváci.

Vladimír Mušák

predseda Oravského futbalového zväzu

 

Vitajte na stránkach OFZ

 
Spravodaj PDF Vytlačiť Email

-----------------------------------

 

-----------------------------------

1/ Aktív ŠTK zameraný na nový súťažný ročník 2019/2020 sa uskutoční v zasadačke OFZ v piatok 19.7.2019 o 16,30 hod.

2 / KR oznamuje rozhodcom zaradeným na NL OFZ 2019-20, že letný seminár

sa uskutoční dňa 21.7.2019 (nedeľa) od 10,oo v zasadačke OFZ v D.Kubíne (program

bol zaslaný e-mailovou poštou).

Čakatelia (Beňuš, Bača, Janiga, Karč, Balek, Duraj, Kubačka) absolvujú písomný test

z pravidiel futbalu, ústne pohovory a po úspešnom zvládnutí  preberú

dekréty rozhodcov OFZ.

Svoje povinnosti si zariaďte tak, aby ste sa tejto akcie mohli zúčastniť.

 

 

------------------------------------------------

Predbežné pridelené čísla

VI.liga číslo hrací čas/deň VII.liga číslo hrací čas/deň
Zuberec 1 N / ÚHČ Or. Lesná 1 N / ÚHČ
Novoť 2 N / doobeda o 11 Mútne 2 N /3h pred ÚHČ
Breza 3 N /3h pred ÚHČ Habovka 3 N /3h pred ÚHČ
Rabča 4 N /3h pred ÚHČ Or. Polhora 4 N / ÚHČ
Zázrivá 5 N /3h pred ÚHČ Kraľovany 5 S / ÚHČ
Liesek 6 N /3h pred ÚHČ Vitanová 6 N /3h pred ÚHČ
Hruštín 7 N / ÚHČ Podbiel 7 N / ÚHČ
Zubrohlava 8 N / ÚHČ Brezovica 8 N /3h pred ÚHČ
Klin 9 N /3h pred ÚHČ Or. Biely Potok 9 N /3h pred ÚHČ
Istebné 10 N /3h pred ÚHČ Beňadovo 10 S / ÚHČ
Leštiny 11 S / ÚHČ Or. Podzámok 11 N / ÚHČ
Pribiš 12 N /3h pred ÚHČ Babín 12 N / ÚHČ
Žaškov 13 N /3h pred ÚHČ
Zákamenné 14 N /3h pred ÚHČ
VIII.liga číslo hrací čas/deň
Sihelné 1 N / ÚHČ
Krušetnica 2 N /3h pred ÚHČ
Bziny 3 N /3h pred ÚHČ
ŠK Sedem 4 S / ÚHČ
Lokca 5 N / ÚHČ
Lomná 6 N /3h pred ÚHČ
Ťapešovo 7 N /3h pred ÚHČ
Sedliacka Dubová 8 N /3h pred ÚHČ

------------------------------------------------------------------------------

Predbežné rozdelenie do skupín

U13
Skupina A Skupina B Skupina C
Zázrivá Leštiny Vitanová
Žaškov Pribiš Zubrohlava
Or. Poruba Hruštín Brezovica
Skupina D Skupina E Skupina F
Breza Zákamenné Nižná
Bobrov Novoť Podbiel
Vasiľov Mútne Habovka

 

U11
Skupina A Skupina B Skupina C
Zákamenné Mutné Ťapešovo
Novoť Or. Veselé Vavrečka
Or. Lesná Or. Jasenica
Breza Or. Polhora
Skupina D Skupina E Skupina F
Bobrov Lokca Chlebnice
Rabča Babín Or. Podzámok
Klin Hruštín Krivá
Zubrohlava Tvrdosin Zuberec
Skupina G
Brezovica
Trstená
Liesek
Nižná

 

Kontakty na sekretariát OFZ : mobil  0911 691 900

Číslo účtu OFZ : SK06  0200 0000 0031 5181 3758

Číslo účtu Futbal Orava s.r.o. : SK35 0900 0000 0050 4094 7656

/na tento účet sa poukazujú len zálohové platby a konečné zúčtovanie

za činnosť  rozhodcov /

 
Variabilné čísla PDF Vytlačiť Email

 

VARIABILNÉ  SYMBOLY  KLUBOV

Variabilné čísla

 

Mediálni partneri

Reklamný panel
Reklamný panel

Partneri

Reklamný panel
Reklamný panel
Reklamný panel
Reklamný panel
webmaster & design profidesign.sk, 2009